Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Чи може ФОП-єдинник отримати витяг з реєстру платників ЄП поштою?

Чи може ФОП-єдинник отримати витяг з реєстру платників ЄП поштою?

19:02:2015 г.

Відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

Згідно з п. 299.9 ст. 299 ПКУ за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Форма запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Слід зазначити, що нормами ПКУ не встановлено обмежень щодо отримання фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку витягу з реєстру платників єдиного податку поштою.

Разом з цим, з метою постійного забезпечення органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб інформацією центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, щоденно оприлюднює для безоплатного та вільного доступу на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та власному офіційному веб-сайті такі дані з реєстру платників єдиного податку:

  • податковий номер (для юридичної особи);
  • найменування для юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові для фізичної особи;
  • дату (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування;
  • ставку єдиного податку;
  • групу платника податку;
  • види господарської діяльності;
  • дату виключення з реєстру платників єдиного податку (п. 299.13 ст. 299 ПКУ).

ДФСУ («ЗІР», підкатегорія 107.09)

 

 

Комментарии  

 
0 #2 Oleg 26.02.2017 11:10
дату (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування
Покажiть адресу сторiнки , на якiй це можливо побачити . Справа в тому , що перевiрити та побачити дату переходу на ссо не можливо !
Цитировать
 
 
0 #1 Монастырская Зоя Ана 31.03.2016 11:21
Прошу надіслати витяг з реєстру.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить