Что делать ФЛП-единщику 1-й группы в случае превышения граничного размера выручки в 150 тыс. грн.?

07:03:2012 г.

Запитання: Які дії платників єдиного податку на першій групі, що перевищили граничний обсяг доходу своєї групи?

Відповідь: Відповідно до підпункту 1 пункту 293.8 статті 293 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI платники єдиного податку першої групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 Кодексу, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку другої або третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.
Такі платники до суми перевищення зобов'язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків.
Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

ДПІ у Оболонському районі м. Києва

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить