Интернет-магазин могут использовать единщики 2 и 3 группы

16:08:2012 г.

Может ли предприниматель, имеющий интернет-магазин, быть на едином налоге с 1 июля 2012 г.? Если да, то в какой группе?

Абзацом 2 пункту 291.4 статті 291 глави 1 розділу XIV Кодексу (у редакції Закону N4014) встановлено, що фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб, обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень, мають право обрати другу групу.
Третю групу можуть обрати фізичні особи — підприємці, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб, обсяг доходу не перевищує 3000000 гривень (абз. 3 п. 291.4 Кодексу).
Тобто Ви можете здійснювати торгівлю через інтернет-магазин, перебуваючи як у 2 групі платників єдиного податку, так і в 3 групі платників єдиного податку.

ДПС у Волинській обл.

 

 

Комментарии  

 
+1 #1 Виктория 26.11.2012 19:16
То есть торговля через интернет с новым КВЭД 47.91 не относится к запрещенным для единщика видам деятельности?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить