Как заполнять Книгу учета доходов и расходов ФЛП-единщика, если нет деятельности

23:02:2012 г.

ЗАПИТАННЯ: Чи необхідно ФОП платнику ЄП, яка віднесена до першої – третьої групи, заповнювати книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат, якщо протягом робочого дня доходи не отримувалися?

ВІДПОВІДЬ: Відповідно до п. 296.1 ст. 296 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку ведуть облік у порядку, визначеному пп. 296.1.1 – 296.1.3 п. 296.1 ст. 296 ПКУ. Згідно із пп. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 ПКУ платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів. Підпунктом 296.1.2 п. 296.1 ст. 296 ПКУ передбачено, що платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат. Порядки ведення книг обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.11 № 1637 (далі – Порядки № 1637). Відповідно до вимог Порядків № 1637 фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої – третьої груп відображають фактично отриману суму доходу та фактично понесених витрат від провадження діяльності. Записи в книгах обліку доходів або книгах обліку доходів і витрат виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.
Враховуючи вищевикладене, якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, яка віднесена до першої – третьої групи, протягом робочого дня не отримувала дохід, то заповнювати книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат не потрібно.

Єдина база податкових знань

 

Комментарии  

 
0 #4 Оксана 21.03.2013 10:19
подскажите пож-та, ФЛП единщик получает доход от сдаваемой площади в аренду 1000,00грн в месяц. ежедневного дохода нет , необходимо ли єтоо отображать в книге? или оставит ее пустой? и уплата раз в квартал единого налога должна отображаться в книге как расході или нет? спасибо
Цитировать
 
 
0 #3 Оксана 21.03.2013 10:15
подскажите, а если ФЛП единщик сдает в аренду площадь, и доход получает 1000,00грн один раз в месяц, это отображать в книге? (ежедневно никаких доходов нет) или тоже оставить книгу пустой? и единый налог, уплачиваемый раз в квартал, отображать как расходы в книге нужно? спасибо
Цитировать
 
 
+2 #2 Лиля 27.02.2012 10:26
Цитирую oksa:
а что если я написала Январь 2012 "Господарська діяльність невелась!???? что будет??


ничего, даже это писать не нужно.... чем предусмотрено?
Цитировать
 
 
+1 #1 oksa 25.02.2012 15:45
а что если я написала Январь 2012 "Господарська діяльність невелась!???? что будет??
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100