Каким налогом облагаются пассивные доходы у ФЛП-единщика в виде процентов банка

28:05:2012 г.

Каким налогом облагаются пассивные доходы в виде процентов банка (пп. 1 п.292.1 ст. 292 НКУ) поступившие на расчетный счет ФЛП плательщика ЕН третьей группы и в каком отчете эти доходы отражаются?

Згідно з п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями, далі — ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи — підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати та відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого і нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

«Черговий по країні» — діалог податківців Київщини з платниками податків

 

 

Комментарии  

 
0 #1 Людмила 11.12.2012 12:04
эти доходы не отражаются в книге доходов спд-единщика, но как-то они должны отражаться и облагаться?

получение дохода в виде % по депозиту не считается занятием деятельностью, не вписанной в свид-во ед.налога?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить