Может ли ФЛП-единщик вносить собственные средства на расчетный счет, открытый на ФОП, без отнесения этих средств на доход частного предпринимателя?

12:06:2012 г.

Чи може платник єдиного податку вносити власні кошті на розрахунковий рахунок, відкритий на ФОП, без віднесення цих коштів на дохід приватного підприємця?

Відповідь: Згідно з п.292.1 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку для фізичної особи – підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.
Відповідно до норм Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 (далі – Інструкція) поточні банківські рахунки для фізичних осіб – резидентів поділяються на: поточні рахунки фізичних осіб – підприємців, які відкриваються для здійснення підприємницької діяльності та поточні рахунки фізичних осіб, які не є підприємцями.

Отже, власні кошти, внесені на розрахунковий рахунок, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку.


ДПІ у Солом’янському районі м. Києва

 

 

Комментарии  

 
0 #5 лена 18.06.2012 21:42
или налоговая дает бредовые консультации или я что то пропустила? :eek: как это может быть доходом? :eek:
Цитировать
 
 
0 #4 z 18.06.2012 14:20
думаю,что да...считать неправильно и слушаться налоговиков... с каких таких внесение денег своих стало считаться доходом..другое дело,если спросят где взял....накопил,занял..Вообщем отбиваться все равно прийдется
Цитировать
 
 
+1 #3 Анд 13.06.2012 12:46
Поддерживаю, похоже НК они читают только по праздникам:
292.11. До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:...
3) суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

Что нам мешает самим у себя взять финпомощь?
Цитировать
 
 
0 #2 Яна 13.06.2012 10:21
Что за бред! :eek: А если предприниматель пополнил свой р\счет для уплаты того же единого налога или пенс.взноса...
Цитировать
 
 
+4 #1 silver 12.06.2012 18:48
Вот и нет. А если сегодня оплатили наличкой и выписан приходный ордер, а потом отнесли и положили на расч.счет - так что получается двойной доход?)))...просто вносим в банк с символом пополнение собственных средств или доход предпринимателя ....

Интересно, это в налоговой не осталось ни одного компетентного специалиста или специально учат предпринимателе й считать неправильно и завышать доходы?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить