Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Можно ли единщику 3-й группы уменьшить налогооблагаемый доход на сумму ЕСВ

Можно ли единщику 3-й группы уменьшить налогооблагаемый доход на сумму ЕСВ

28:08:2012 г.

ЗАПИТАННЯ: Чи має право фізична особа підприємець - платник єдиного податку третьої групи зменшити свій оподатковуваний дохід на суму сплаченого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

ВІДПОВІДЬ: До оподатковуваного доходу фізичної особи – підприємця - платника єдиного податку третьої групи не включається сплачена сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (відповідно до п.292.10 ст.292 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями не є доходом суми податків і зборів, утримані (нараховані) платником єдиного податку під час здійснення ним функцій податкового агента, а також суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нараховані платником єдиного податку відповідно до закону) .

Головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Херсонській області Ірина Щербина
 
 

Комментарии  

 
0 #3 Бух. 29.08.2012 17:56
Ответа на правильно поставленный вопрос нет. Цитата,которая породила этот вопрос, не есть на него ответ...
Цитировать
 
 
0 #2 Дима 29.08.2012 16:03
Цитирую Inna:
Ответили бы просто, если ЕСВ "за себя" то НЕТ, не имеет право уменшить доход на эту сумму ;-)



ага, ну ві что не занете как они отвечают... ?
Как всегда тихо и невнятно.
Но по сути ответ правильный 8)
Цитировать
 
 
0 #1 Inna 28.08.2012 13:52
Ответили бы просто, если ЕСВ "за себя" то НЕТ, не имеет право уменшить доход на эту сумму ;-)
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить