Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow На какой точке должна храниться Книга единщика, если у него несколько торговых мест

На какой точке должна храниться Книга единщика, если у него несколько торговых мест

18:11:2015 г.

Де необхідно зберігати книгу обліку доходів (книгу обліку доходів та витрат) ФОП платнику ЄП у разі здійснення підприємницької діяльності в декількох місцях?

Відповідно до вимог ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (ПКУ) книгу обліку доходів ведуть платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість.
     
Книгу обліку доходів і витрат ведуть платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість.
     
Форми книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат (далі – Книги) та порядки їх ведення затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 579 (далі – Порядки).
     
У разі використання найманих працівників фізичні особи – підприємці у графі 2 Книг за підсумками робочого дня зазначають суму коштів, яку отримали наймані працівники протягом робочого дня.
     
При цьому нормами ПКУ та Порядків не передбачено ведення Книг окремо найманими працівниками фізичних осіб - підприємців платників єдиного податку.
     
Тобто незважаючи на використання найманих працівників Книга заповнюються фізичною особою - підприємцем самостійно.
     
Враховуючи вищезазначене, Книга зберігаються безпосередньо у фізичної особи - підприємця платника єдиного податку.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100