Налогообложение у ФЛП-единщика перевода денег с одного счета предпринимателя на другой

21:08:2015 г.

Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг). Також для платника єдиного податку третьої групи, який є платником ПДВ, датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності (пункт 292.6 статті 292 Податкового кодексу України).

Разом з тим, фізична особа-підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством (Узагальнююча податкова консультація щодо порядку визначення доходів суб’єктів господарювання-фізичних осіб-платників єдиного податку, затвердженого наказом ДПС України від 24.12.2012 р. № 1183). 

Таким чином, фізична особа-підприємець платник єдиного податку включає до доходу отриману суму коштів від продажу товарів (робіт, послуг) в день її отримання на розрахунковий рахунок, відкритий для здійснення підприємницької діяльності. Кошти, включені до доходу та переведені на інший розрахунковий рахунок, відкритий для здійснення підприємницької діяльності, не підлягає повторному оподаткуванню єдиним податком.

ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Комментарии  

 
0 #1 Александр 01.12.2015 21:38
Поясніть,в який день включити до книги доходів кошти від продажу товарів через банківський термінал: в день проведення оплати чи в день отримання коштів на рахунок? Кошти надходять на рахунок в наступний день, та ще й менші на комісію банка,ніж ті що відображені в чеку термінала в день оплати.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100