Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Освобождение от проверок частных предпринимателей-упрощенцев 2,3 групп, которые до 1 июля приобретут кассовые аппараты

Освобождение от проверок частных предпринимателей-упрощенцев 2,3 групп, которые до 1 июля приобретут кассовые аппараты

31:03:2015 г.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві звертає увагу, що для платників 2 та 3 груп спрощеної системи оподаткування, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платників єдиного податку 1 групи, передбачено звільнення від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО до 1 січня 2017 року. Такі зміни передбачені Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Як відомо, починаючи з 1 липня 2015 року фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку третьої групи зобов‘язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій. А з 1 січня 2016 року РРО застосовуватимуть всі платники єдиного податку, крім платників  першої групи та платників другої і третьої груп при здійсненні діяльності на ринках, продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Фахівці Оболонської податкової інспекції закликають платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців третьої та другої групи звернутися до Центрів сервісного обслуговування та придбати необхідні моделі РРО відповідно до виду діяльності.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Комментарии  

 
0 #1 Александр 01.04.2015 04:28
"проведення перевірок З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ РРО", по всіх інших питаннях перевірки ніхто не відміняв :lol:
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить