Отсрочка для предпринимателя по уплате единого взноса

19:02:2014 г.

Враховуючи, що на початку року у підприємця склалося скрутне фінансове становище, чи можна відтермінувати сплату єдиного внеску?          

Відповідь: Чинним законодавством встановлено, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
Платники єдиного внеску, які сплачують ЄСВ нарахований за календарний місяць за найманих працівників, мають сплати ЄСВ не пізніше 20-го числа наступного місяця, а фізичні особи-підприємці, які сплачують єдиний внесок щоквартально мають розрахуватись за ЄСВ до 20-го числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.
Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. Платники, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку.
У разі несвоєчасної або не повної сплати ЄСВ до платника застосовуються фінансові санкції передбачені чинним законодавством, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та веденні обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.
Порядок обчислення і сплати єдиного внеску регламентовано Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08 липня 2010 №2464-VI.

ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів  у м.Києві
 
 

Комментарии  

 
+1 #1 Maria 20.02.2014 10:36
Вот вам и результат использования 2-х языков у нас в стране.... \"Единый налог\" это не \"єдиний внесок\". Администрация, Вы должны ответственней относиться к созданию заголовков...Серьезная организация ведь...
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить