Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Сколько книг учета вести единщику, который имеет несколько торговых точек

Сколько книг учета вести единщику, который имеет несколько торговых точек

13:02:2012 г.

Скільки необхідно реєструвати книг обліку доходів, якщо ПП має 2 торгові точки. Як вести книгу (вид діяльності торгівля)?

Відповідно до підпункту 296.1.1 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) фізичні особи – підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої і другої груп, а також платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками та які є платниками податку на додану вартість, у якій щоденно, за підсумками робочого дня, відображають отримані доходи.
Наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 р. №1637 «Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення» затверджено:
Форму книги обліку доходів для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість відповідно до якого Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, зокрема кошти, що надійшли на поточний рахунок платника податку та/або отримано готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, фактично безоплатно отримано товари (роботи, послуги).
Окремо Форму книги обліку доходів і витрат для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, та Порядок ведення книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість відповідно до якого Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, зокрема кошти, що надійшли на поточний рахунок платника податку та/або отримано готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, фактично безоплатно отримано товари (роботи, послуги) та понесено витрати, зокрема оплачені придбані товари (роботи, послуги), виплачена заробітна плата, сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.

ДПА у Херсонській області

 

 

 

Комментарии  

 
+5 #2 Галина 13.02.2012 16:26
в этом тексте нет ответа на вопрос :sad:
Цитировать
 
 
+5 #1 Теш 13.02.2012 14:40
Это ответ??? Ну и какой же ответ все таки???
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100