Главная arrow Частный предприниматель на едином налоге arrow Сколько книг вести единщику, если у него несколько торговых точек

Сколько книг вести единщику, если у него несколько торговых точек

01:03:2012 г.

ЗАПИТАННЯ: Приватний підприємець — платник єдиного податку має декілька торговельних точок. Чи повинен підприємець вести книги обліку доходів та витрат по кожній торговельній точці?

ВІДПОВІДЬ: Ні, не повинен. Відповідно до пп. 296.1.1 п. 296.1 ст. 296 гл. І р. ХIV Податкового кодексу України від 02.12.10 №2755-VI (далі - Кодекс) платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Підпунктом 296.1.2 зазначеного пункту встановлено, що платники єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені Міністерством фінансів України.

Форма книги обліку доходів та порядок ведення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.11 №1637 "Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядок їх ведення" (далі - Порядок), який зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 27.12.11 за №1534/20272.

Згідно із Кодексом та Порядком не передбачено ведення книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат по кожній торговельній точці чи кожним найманим працівником.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Волинській області

 

 

Комментарии  

 
0 #2 Владимир 11.06.2012 19:45
Цитирую КАЛЬКА:
А МНЕ С НАЛОГОВОЙ (СНИГИРЕВСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ЖОВТНЕВОЙ ГНИ) СКАЗАЛИ ЧТО КНИГИ НУЖНО ЗАВОДИТЬ НА ВСЕ ТОРГОВЫЕ ТОЧКИ,ЕСЛИ ПРИЙДЕТ ПРОВЕРКА А В МАГАЗИНЕ НЕТ КНИГИ,БУДЕТ ШТРАФ.ЧТО ДЕЛАТЬ,КАЖДЫЙ ВЕРТИТ КАК ХОЧЕТ,А ПЛАТИТЬ ЧП.ДОСТАЛИ УЖЕ...


ну баба казала шо свиней в магазине раздают по 2 в руки... и шо?
Цитировать
 
 
-1 #1 КАЛЬКА 19.04.2012 16:25
А МНЕ С НАЛОГОВОЙ (СНИГИРЕВСКОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ЖОВТНЕВОЙ ГНИ) СКАЗАЛИ ЧТО КНИГИ НУЖНО ЗАВОДИТЬ НА ВСЕ ТОРГОВЫЕ ТОЧКИ,ЕСЛИ ПРИЙДЕТ ПРОВЕРКА А В МАГАЗИНЕ НЕТ КНИГИ,БУДЕТ ШТРАФ.ЧТО ДЕЛАТЬ,КАЖДЫЙ ВЕРТИТ КАК ХОЧЕТ,А ПЛАТИТЬ ЧП.ДОСТАЛИ УЖЕ...
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100