Які потрібно подати документи для отримання безкоштовних сертифікатів ключів для подання звітності

28:03:2013 г.

Фізична особа бажає подати декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді. Для отримання безкоштовних сертифікатів ключів, які потрібно подати документи?
Відповідь: Для отримання послуги електронного цифрового підпису фізичні особи можуть звернутися до найближчого відокремленого пункту (представництва) АЦСК ІДД ДПС при районних ДПІ м. Києва.
Фізичним особам необхідно надати наступні документи:
– заповнену та підписану заяву-приєднання до Договору ЕЦП (у двох примірниках);
– заповнену та підписану заяву на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;
– копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-4 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів (у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного номеру, копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову);
– копію облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру ДРФО).
*Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного номеру, копія облікової картки платника податків не подається.
У разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДПС, він може бути представлений довіреною особою. У цьому випадку заявник надає нотаріально засвідчену довіреність, на здійснення процедури реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС.
До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

ДПІ у Солом’янському  районі м. Київ ДПС

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100