Для отримання податкової знижки треба надати довідку про доходи

15:02:2012 г.

Чи повинна фізособа при поданні податкової декларації про майновий стан і доходи надавати довідку про отримані у звітному році доходи з метою використання права на податкову знижку?
Відповідно до пп. «в» п. 176.1 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями платники податків зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за встановленою формою. На вимогу органу ДПС та у межах його повноважень, визначених законодавством, платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою податку, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у податковій декларації з цього податку.
Враховуючи вищевикладене, фізособа, яка зобов’язана подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи, відповідно до вимог ПКУ, або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу органу ДПС надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи. При цьому підпунктом «в» п. 176.2 ст. 176 ПКУ передбачено, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.
ДПІ у Печерському районі м. Києва

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100