Обмеження щодо права на нарахування податкової знижки

17:03:2013 г.

Податковим кодексом встановлені певні обмеження щодо права на нарахування податкової знижки, а саме, податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку, а також резиденту – фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має відмітку у паспорті.
Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу.
Отже, податкова знижка може застосовуватися виключно до доходу, отриманого платником податку протягом звітного 2012 податкового року у вигляді заробітної плати, зменшеної на суму єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, – обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника та податкової соціальної пільги за її наявності. Крім того, податкова знижка нараховується лише в межах розміру заробітної плати, одержаної протягом 2012 р.
Інші суми доходів, одержані платником податку в розрахунок для визначення суми податку, що підлягає поверненню у зв'язку з використанням права на податкову знижку, не приймаються.

ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС

 

 

Комментарии  

 
0 #1 валентина 20.10.2013 02:17
никак не могу найти в налоговом кодексе статью где-бы четко было сказано что налоговая скидка не предоставляется если плата за учебу произведена в одном финансовом году за семестр в следующем финансовом году.представители налогового управления сначала показывают статьи где абсолютно нет ничего о такой ситуации а потом вдруг идет фраза "таким чином сума коштів яка сплачена у звітному податковому році за періоди навчання наступного року не може бути включена до податковоі знижки".что за бред???какая разница какой это семестр???деньги ведь потрачены!!!и самое интересное что работники налоговой по-моему переписывают одно и то же письмо из интернета один в один.потому что объяснить этот абсурд устно они не в состоянии.противно жить в стране где людей держат за лохов.какого черта тогда государство дает какие-то там скидки если оно само же ищет способы чтобы скидок этих не предоставлять.полный идиотизм
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 
 

Rambler's Top100