Льгот по уплате ЕСВ мобилизованных на военную службу не предусмотрено

25:04:2014 г.

На підставі Указу місцеві органи виконавчої влади за участі органів місцевого самоврядування забезпечують своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу на збірні пункти та у військові частини. Згідно з Указом мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набрання чинності цим Указом.
 Платниками єдиного внеску відповідно до пунктів 4 та 5 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VII "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" є фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які забезпечують себе роботою самостійно  займаються незалежною професійною діяльністю.
Сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального  внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).
Єдиний внесок для платників, зазначених у пунктах 4 та 5 частини першої статті 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 34,7 відсотка бази нарахування єдиного внеску.
До страхового стажу зараховуються періоди (строки), протягом яких особа підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та за які щомісяця сплачено єдиний внесок у сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
Несплата єдиного внеску позбавляє застраховану особу на соціальний захист у сфері соціального страхування, в першу чергу, на пенсійне забезпечення. Період роботи  без сплати єдиного внеску не зараховується до страхового стажу, відповідно, цей період не враховується для обчислення пенсій.
Відповідно до частини дванадцятої статті 9 Закону № 2464 єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
Враховуючи зазначене, фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування та особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, які призвані до військової служби (відповідно до часткової мобілізації) зобов'язані сплачувати єдиний внесок своєчасно та в повному обсязі.
Пільг зі сплати єдиного внеску, для даної категорії осіб, чинним законодавством не передбачено.
За матеріалами листа Міндоходів України від 18.04.2014 р № 9281/7/99-99-17-03-01-17

 ГУ Міндоходів у Рівненській області

 

 

Комментарии  

 
+1 #1 Сергей 25.04.2014 16:50
Ребята побросайте автоматы и идите домой к жене, а воевать пусть будут те кто принимал такие дуракские законы. Посмотрим как у них это получится? Мало что мы когда болеем или в отпуске должны платить, так теперь ещё бегая под пулями ВЫ должны не забывать о взносе ЕСВ, как о чём-то святом, что дороже РОДИНЫ. Мразь Азаровская пусть теперь берёт и защищает нас. Он принял эти законы.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить