Штрафы предпринимателя-единщика за несвоевременную уплату ЕСВ

10:10:2014 г.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що згідно із  п. 4 частини 1 ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи – підприємці, у т.ч. ті які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, визначені платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Згідно п. 3 частини 1 ст. 7 та частини 11 ст. 8 Закону № 2464 ЄСВ для платників, які обрали спрощену систему оподаткування, нараховується у розмірі 34,7 відс. від суми, що визначається такими платниками самостійно для себе та членів сім’ї, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464.

Фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ (абзац третій частини 8 ст. 9 Закону № 2464).
Відповідно до абзацу другого п.п. 2 п. 4.6 розділу IV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 455, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 19 вересня 2013 року за № 1622/24154, фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, можуть сплачувати ЄСВ у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми ЄСВ, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ орган доходів і зборів застосовує до платників ЄСВ штрафні санкції у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум (п. 2 частини 11 ст. 25 Закону № 2464).

Згідно з частинами 10 та 13 ст. 25 Закону № 2464 на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
Нарахування пені, передбаченої цим Законом, починається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

Враховуючи зазначене, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ після 20-го числа місяця, наступного за кварталом, до фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, застосовуються штрафні санкції у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києв

 

 

Комментарии  

 
0 #1 Виктория 11.10.2014 20:11
ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ, ЧТОБЫ БЫЛ МИР В СТРАНЕ И МИР В ВАШЕМ ДОМЕ, ТО ИДИТЕ В ВОСКРЕСЕНЬЕ УТРОМ В МОНАСТЫРЬ ИЛИ БЛИЖАЮШУЮ ЦЕРКОВЬ http://church.ua ; http://church.ua/monstyri (Українська Православна Церква)
И ПОСТАВЬ:

1-ю свечу - за здравие видимых и не видимых врагов и завистников, желаю им всего хорошего (счастья, здоровья)!
2-ю свечу - о здравии своём, (три раза перекрестится и сказать): Господи помоги, Господи спаси, Господи помилуй!
3-ю свечу - Господи упокой души всех мои усопших (спочивших) сродников (родственников) !

ОБЯЗАТЕЛЬНО МОЛИСЬ, НО ЕСЛИ НЕ ЗНАЕШЬ МОЛИТВ, ТО КУПИ СЕБЕ МОЛИТВОСЛОВ!
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить