За отказ налоговиков подписаться в журнале проверок можно недопустить их на проверку

31:05:2012 г.

Чи можна на об’єкті торгівлі вести книгу обліку перевірок та чи має право продавець у разі відмови представників контролюючих органів зареєструватись у такій книзі не допустити їх до перевірки?
Відповідно до п. 7 Указу Президента України від 23.07.98 р. № 817/98 «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності» (зі змінами та доповненнями) рекомендовано підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності ведення журналів відвідання їх та їхніх структурних підрозділів представниками контролюючих органів з обов’язковим зазначенням у цих журналах строків та мети відвідання, посади і прізвища представника, який обов’язково ставить свій підпис у цьому журналі. Відмова представника контролюючого органу від підпису в журналі є підставою для недопущення його до проведення перевірки. Про факт цієї відмови суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний повідомити письмово у 3-денний строк контролюючий орган, в якому працює такий представник.

Державна податкова служба в Івано-Франківській області

 

 

Комментарии  

 
+1 #3 Татьяна 04.08.2012 09:43
Нужно ли регистрировать журнал проверок в налоговой инспекции?
Цитировать
 
 
0 #2 Pramsmeda 13.07.2012 14:50
Так или иначе, все люди живут одинаково. Будние дни, выходные, лучшие встречи с близкими друзьями и знакомыми, увлечения и хобби. Учитесь по жизни получать радость от всего этого. Удавалось ли вам хоть раз в жизни, замирать от невыносимости чуда, наблюдать, как ликуют, дрожат, пляшут и ликуют блики, которые отражаются водой или же отражаемые листвой на воде? Как кувыркаются и танцуют брызги света у фонтана по мрамору под дуновение ветра? Оглянитесь вот, и наступила весна, все живое начинает просыпаться от сна и радуется новой жизни, как вы радуетесь своим пухлым губам.
Так же рекомендуем вам прочитать статью Дентофобия
Цитировать
 
 
-1 #1 rellaidedly 04.06.2012 00:49
на вышеприведенном веб-блоге можно взглянуть на громадный набор новостей о восстановление m009f и о Полный набор StreamReader.dll.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить