Главная arrow Архив газеты arrow 2020arrow 16arrow Дії платника для скасування реєстрації РРОНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Дії платника для скасування реєстрації РРО

Заяву про скасування реєстрації РРО за формою № 4-РРО (далі — заява про скасування реєстрації) суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО.

ГУ ДПС у Тернопільській області повідомляє, що перед скасуванням реєстрації РРО його необхідно розпломбувати в Центрі сервісного обслуговування (далі — ЦСО), з яким суб’єктом господарювання укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Разом із заявою про скасування реєстрації суб’єкт господарювання надає реєстраційне посвідчення.

Процедура розпломбування РРО в ЦСО за можливості проводиться і для РРО, щодо яких конт­ролюючим органом прийнято рішення про примусове скасування реєстрації.

При викраденні РРО для скасування його реєстрації суб’єкт господарювання разом із заявою про скасування реєстрації надає копію відповідного документа органу поліції.

У заяві про скасування реєстрації зазначається спосіб отримання довідки про скасування реєст­рації РРО за ф. № 6-РРО (далі — довідка про скасування реєстрації): поштою або безпосередньо в контролюючому органі або її копії (електронною поштою).

Контролюючий орган протягом 5 календарних днів з дня отримання заяви про скасування реєстрації та реєстраційного посвідчення (за наявності довідки про опломбування з відміткою про розпломбування РРО, надісланої ЦСО до ДПС за місцем реєстрації РРО, або у разі прийняття рішення контролюючого органу про скасування реєстрації РРО) проводить скасування реєстрації РРО шляхом внесення реєстраційного запису до інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС та надає (надсилає) суб’єкту господарювання довідку про скасування реєстрації.

Суб’єкти господарювання, які у зв’язку із застосуванням ПРРО вирішили відмовитися від застосування РРО, строк служби яких не закінчився, мають скасувати реєстрацію таких РРО.