Главная arrow Архив газеты arrow 2020arrow 16arrow Сплата земельного податку єдинниками-орендодавцямиНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Сплата земельного податку єдинниками-орендодавцями

ГУ ДПС у Луганській області вказує: суб’єкти господарювання — платники єдиного податку, що є власниками земельних ділянок або постійними землекористувачами, з 1 липня 2020 року є платниками земельного податку в разі надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку).

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдос­коналення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16 січня 2020 року № 466-IX внесено зміни, зокрема, до пп. 4 п. 297.1 Податкового кодексу України, згідно з якими з 1 липня поточного року єдинники звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно в частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку 1–3 груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку).