Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 03arrow Хто є платником рентної плати за воду у 2018 році?



НОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Хто є платником рентної плати за воду у 2018 році?

Як відомо, водокористувачі можуть бути первинними і вторинними. При цьому первинні водокористувачі — ті, які мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води.

Починаючи з 2018 року в п. 255.1 Податкового кодексу України (далі — ПК) передбачено, що обов’язок платника з рентної плати покладено на суб’єктів господарювання, що належать до первинних водокористувачів, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області наголошує, що платниками рентної плати за спеціальне використання води є суб’єкти господарювання — первинні водокористувачі, господарська діяльність яких ґрунтується на заборі води з річок, озер та свердловин на підставі отриманих дозволів на спеціальне водокористування, у тому числі з метою отримання економічної вигоди від виробництва питної води.




 
 

Rambler's Top100