Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 03arrow Які торгові точки фіскали підозрюють у приховуванні виручкиНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Які торгові точки фіскали підозрюють у приховуванні виручки

В управлінні аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області наголошують, що за допомогою технічних можливостей сучасні РРО здійснюють передачу даних про реалізацію товарів/послуг до центральної бази даних ДФСУ. А це дозволяє фіскалам проводити аналіз діяльності торгової точки не виходячи зі свого кабінету.

Чернігівські фіскали пояснюють, що перш за все податківці визначають перелік РРО, які мають незначну місячну виручку. Такі факти можуть свідчити про проведення суб’єктами господарювання розрахунків без застосування РРО, що призводить до зменшення обсягів оподатковуваних операцій. А це є прямим порушенням Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР.

Окремі суб’єкти господарювання, які придбали ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, декларують такі суми обсягів «алко-тютюнової» реалізації, які не забезпечують окупність навіть самих ліцензій. І якщо враховувати те, що певні кошти додатково витрачаються суб’єктом господарювання на забезпечення своєї діяльності, то виникають сумніви щодо повноти відображення доходів.