Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 05arrow Отримання офіційної довідки про доходи у режимі онлайнНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Отримання офіційної довідки про доходи у режимі онлайн

Фізична особа — платник податків може сформувати Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (далі — Запит) для отримання інформації виключно про себе.

Для формування Запиту доопрацьовано «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розміщене на офіційному веб-сайті ДФСУ та є загальнодоступним для використання.

Зазначимо, що Запит має підписуватися електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифіката, після чого надсилатися до ДФС на єдину електронну адресу подання звітності.

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що після обробки Запиту на електронну адресу фізособи-платника направляється файл-відповідь, який містить відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків. Інформація надається в електронному вигляді за останні три роки (поквартально), а відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів після його закінчення.

Вищевказані відомості надаються відповідно до таких звітів, як:

  • податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ);
  • податкова декларація платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця;
  • податкова декларація про майновий стан і доходи.