Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 12arrow За фіскальним чеком покупець може перевірити легальність касового апарата продавцяНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
За фіскальним чеком покупець може перевірити легальність касового апарата продавця

Державна фіскальна служба повідомила про функціонування електронного сервісу, за допо­могою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний РРО в фіскальних органах.

Будь-який громадянин, придбавши товар в магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити, чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів/послуг був роздрукований цей фіскальний чек. Також завдяки сервісу, зокрема, можна отримати дані щодо фіскальних номерів РРО; найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові); дату реєстрації РРО; дату скасування реєстрації РРО; номер останньої КОРО, зареєстрованої на такий РРО, та дату її реєстрації тощо.

Ще запроваджений електронний сервіс містить інформацію про зареєстровані суб’єктами господарювання КОРО (фіскальний номер КОРО, дату реєстрації КОРО, дату скасування КОРО і т. д.).

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФСУ (www.sfs.gov.ua) у розділі «Інформація з реєстрів» (підрозділи «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО»).
 
 

Rambler's Top100