Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 16arrow СМС-інформування та довідки з QR-кодом — нові ЄСВ-сервісиНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
СМС-інформування та довідки з QR-кодом — нові ЄСВ-сервіси

Пенсійний фонд України (далі — ПФУ) впровадив додаткові сервіси для громадян: функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом. 

Скористатися даними сервісами можна зі свого кабінету на веб-порталі електронних послуг ПФУ.

Завдяки сервісу смс-інформування пенсіонери можуть отримувати відомості щодо призначення чи перерахунку їхньої пенсії. А застраховані особи кожного місяця мають змогу отримувати інформацію щодо сплати за них страхових внесків та загальний розмір свого страхового стажу.

Зі свого кабінету можна також отримати довідки про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії, не звертаючись до органів Фонду особисто. Достовірність таких довідок фахівці відповідних установ перевірятимуть через QR-код та спеціальний багатозначний номер під ним.

Про те, як налаштувати сервіс смс-інформування та замовити довідки через власний онлайн-кабінет, можна дізнатися з відеоінструкцій на офіційному веб-ресурсі Фонду в розділі інструкції.