Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 17arrow Податковий календар приватних підприємців на жовтень 2018 рокуНАЛОГОВЫЙ КАЛЕНДАРЬ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ
Податковий календар приватних підприємців на жовтень 2018 року

У календарі (ТУТ) наведено найпоширеніші для приватних підприємців граничні строки подання звітності та сплати податків (зборів). 

Для уникнення проблем з контролюючими органами рекомендуємо не відкладати виконання своїх податкових обов’язків на останній день.

Примітки редакції

1. Щодо перенесення строків подання звітності

Якщо останній день строку подання звітності припадає на неробочий (вихідний або святковий) день, то він переноситься на перший робочий день для:

  • податкової декларації (п. 49.20 ПК); 
  • ЄСВ-звітності (п. 14 р. II Порядку № 435);
  • звіту по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (ф. № Ф4-ФСС з ТВП) (п. 3.9 Порядку № 4).

2. Щодо перенесення строків сплати ЄСВ та податків/зборів

У разі, якщо останній день строків сплати ЄСВ припадає на вихідний або святковий день, то він переноситься на перший робочий день (п. 11 р. IV Інструкції № 449).

Для податків/зборів таке перенесення не передбачене законодавством (тобто якщо граничний строк випадає на вихідний, сплатити треба заздалегідь). Але якщо останній день строку подання податкової декларації перенесено на перший робочий день після вихідного або святкового дня, то десятиденний строк для сплати податку/збору (крім ПДВ) слід рахувати виходячи із фактичної дати граничного строку для подання звіту за відповідний період. Це підтверджує консультація ДФСУ із «ЗІР» (підкатегорія 135.04).