Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 19arrow Чи може єдинник надавати послуги інтернет-зв’язкуНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Чи може єдинник надавати послуги інтернет-зв’язку

Не можуть бути єдинниками ті підприємці, які надають послуги зв’язку, що підлягають ліцензуванню (пп. 8 пп. 291.5.1 Податкового кодексу України).

Діяльність у сфері телекомунікацій здійснюється за умови включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а у визначених законом випадках також за наявності відповідних ліцензій та/або дозволів (п. 1 ст. 42 Закону України «Про телекомунікації» від 18 листопада 2003 року № 1280-IV, далі — Закон № 1280).

Законодавством визначений вичерпний перелік видів діяльності у сфері телекомунікацій, які підлягають ліцензуванню (ч. 7 ст. 42 Закону № 1280).

Необхідність отримання ліцензії на вказаний вид діяльності відсутня, оскільки вид діяльності з надання послуг доступу до інтернету не входить до переліку видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначеному ч. 7 ст. 42 Закону № 1280.

На підставі вищезазначеного ГУ ДФС у Запорізькій області зазначає: фізична особа — підприємець, що надає послуги інтернет-зв’язку, може бути платником єдиного податку.
 
 

Rambler's Top100