Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 19arrow Форму № Ф4-ФСС з ТВП планують скасуватиНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Форму № Ф4-ФСС з ТВП планують скасувати

27 вересня 2018 року за участі представників виконавчої дирекції Фонду соціального страхування відбулася селекторна нарада. Під час заходу в. о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров зазначив, що проектом постанови «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» передбачено скасування двох соцзвітів:

  • Звіту по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма № Ф4-ФСС з ТВП); 
  • Звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (у цій формі слід вказувати суму заборгованості на звітну дату з «травматичних» коштів, що виникла до 1 січня 2011 року). 

Замість цих звітів буде єдина форма — Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України.

Проект розроблено у зв’язку із закінченням процедури реорганізації фондів соціального страхування (з’єднання «непрацездатного» та «травматичного» фондів) та потребою затвердження нових нормативно-правових актів, які враховують законодавчі зміни.

У проекті постанови передбачено, що нововведення наберуть чинності з 1 січня 2019 року.
 
 

Rambler's Top100