Главная arrow Архив газеты arrow 2018arrow 24arrow З 2019 року скасовано звіт за ф. № Ф4-ФСС з ТВПНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
З 2019 року скасовано звіт за ф. № Ф4-ФСС з ТВП

Згідно з постановою правління Фонду соціального страхування України від 12 грудня 2018 року № 28 з 2019 року скасовано звіт за ф. № Ф4-ФСС з ТВП. Страхувальники мають останній раз його подати за підсумками 2018 року до 21 січня 2019 року. 

«У січні 2019 року страхувальники подадуть цю звітність востаннє, а за І квартал 2019-го звіт щодо використання коштів здавати вже не потрібно», — говорить голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко.

Водночас, за словами Саєнка, не йдеться про скасування контролю за обігом страхових кош­тів: «Починаючи з 1 жовтня діє нововведення, відповідно до якого страхувальники, які відправляють до Фонду заяви-розрахунки та отримують за ними фінансування, упродовж місяця подають до Фонду повідомлення про виплату коштів своїм працівникам. З того ж періоду діє нова розширена форма заяви-розрахунку, до якої включено колонки щодо страхового стажу, серії та номера листка непрацездатності тощо. Обидва документи можна подати в електронному вигляді. Тобто контроль за виплатою матеріального забезпечення працюючим залишається, скасовується зайва бюрократія і дублювання норм».
 
 

Rambler's Top100