Главная arrow Архив газеты arrow 2019arrow 14arrow Механізм скасування реєстрації РРОНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Механізм скасування реєстрації РРО

У Головному управлінні ДФС у Луганській області проінформували, що в разі потреби скасування реєстрації РРО суб’єкт господарювання (або його представник) подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО заяву за формою № 4-РРО та реєстраційне посвідчення.

Перед скасуванням реєстрації РРО його потрібно розпломбувати в Центрі сервісного обслуговування (далі — ЦСО), з яким суб’єктом господарювання укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО.

У заяві за формою № 4-РРО зазначається спосіб отримання довідки про скасування реєстрації РРО за ф. № 6-РРО (або поштою, або безпосередньо в контролюючому органі, або електронною поштою).

Протягом п’яти календарних днів після отримання заяви за формою № 4-РРО та реєстраційного посвідчення за наявності довідки про опломбування з відміткою про розпломбування РРО, надісланої ЦСО до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО, проводиться скасування реєстрації РРО шляхом внесення реєстраційного запису до інформаційної системи ДФС та надання (надсилання) суб’єкту господарювання довідки про скасування реєстрації.