Главная arrow Архив газеты arrow 2019arrow 15arrow Чому зараз ДФС видає ЕЦП як з токенами, так і безНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Чому зараз ДФС видає ЕЦП як з токенами, так і без

23 липня 2019 року на сайті Інформаційно-довідкового департаменту ДФС зазначалось: з 1 серпня платники зможуть отримати електронні довірчі послуги виключно на захищені носії ключової інформації. 26 липня із тексту цієї новини прибрали вищезазначену інформацію. А 29 липня фіскали вказали: «У зв’язку з неможливістю суб’єктів, які здійснюють продаж захищених носіїв ключової інформації, задовольнити попит на захищені носії ключової інформації, Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (Інформаційно-довідковий департамент ДФС) продовжує надавати електронні довірчі послуги без обов’язкової генерації особистих ключів користувачів виключно на захищені носії ключової інформації».

Таким чином, ДФСУ зараз видає особисті ключі як на захищених носіях інформації, так і ні.

ГУ ДФС у Волинській області пояснює, що ключі, згенеровані на незахищені носії ключової інформації, діятимуть до закінчення строку їх дії.

Перейти самостійно з незахищеного на захищений носій ключової інформації можна за допомогою електронного сервісу повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом.