Главная arrow Архив газеты arrow 2019arrow 16arrow Державна податкова служба України розпочала свою роботуПРАВОВАЯ ШКОЛА ЧАСТНЫХ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ
Державна податкова служба України розпочала свою роботу

КМУ прийнято розпорядження від 21 серп­ня 2019 року № 682-р про початок роботи Державної податкової служби України (далі — ДПС).

Кабмін передав ДПС функції з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування ЄСВ, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Прийняття розпорядження стало можливим після виконання усіх необхідних заходів з утворення ДПС: проведення державної реєстрації, затвердження структури, штатного розпису апарату та кошторису, переведення з ДФС у ДПС 30% працівників на рівні центрального апарату і територіальних органів.

Таким чином, здійснення заходів з утворення ДПС та забезпечення здійснення ДПС повноважень і виконання функцій (визначених Положенням про Державну податкову службу України, затвердженим постановою КМУ від 6 березня 2019 року № 227) завершене.

Офіційний веб-портал Державної податкової служби України — www.tax.gov.ua.