Главная arrow Архив газеты arrow 2019arrow 17arrow Уряд ліквідував підрозділ поліції, який займався розкриттям економічних злочинівНОВОСТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА
Уряд ліквідував підрозділ поліції, який займався розкриттям економічних злочинів

2 вересня 2019 року на своєму першому засіданні новий Уряд прийняв рішення, яким ліквідував Департамент захисту економіки Національної поліції України.

«Поліція більше не має права просто так втручатися у діяльність бізнесу! Ми ліквідували цей підрозділ, який займався розкриттям економічних злочинів. Бо ця одіозна структура не захищала бізнес, а систематично заважала йому працювати. Найчастіше через суд отримували ухвалу на проведення слідчих дій і починали обшук: витягували з офісу комп’ютери, бухгалтерію, а з каси — гроші, документи. Через це паралізували роботу підприємств, а потім вимагали у бізнесу «викуп», — прокоментував відповідне рішення Уряду прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Глава Уряду додав, що замість ліквідованого Департаменту буде створена ефективна структура для розслідування фінансових злочинів, куди зможуть прийти на роботу порядні та чесні працівники.

«Після ліквідації Департаменту перерозподілимо потрібні функції на інші структурні підрозділи Національної поліції України. Найближчим часом ми очікуємо, що парламент підтримає проект рішення про створення нового органу, який буде займатись питаннями протидії економічних злочинів. Ліквідація Департаменту не завершиться простою зміною вивісок, а буде використана для реформування підрозділів Нацполіції», — підкреслив прем’єр-міністр України.